جعبه انشعاب کامپوزيت مدل N-3724 با IP44
2023-03-20
تاریخچه مخازن آب – کاربرد و انواع مخزن آب
2023-03-24
جعبه انشعاب کامپوزيت مدل N-3724 با IP44
2023-03-20
تاریخچه مخازن آب – کاربرد و انواع مخزن آب
2023-03-24
نمایش همه

دريچه هاي منهول کامپوزيت براي ايمني بيشتر

Yellow double solid line with the hatch cover. Road markings on asphalt on the street of Manhattan in New York City. Words NYC sewer on the hatch cover

دريچه هاي منهول کامپوزيت براي ايمني بيشتر راه حلي مناسب براي رفع مشکل سرقت دريچه هاي منهول چدني هستند

 دریچه منهول کامپوزیتی SMC

در تولید دریچه منهول کامپوزیتی از پلیمری به نام کامپوزیت استفاده می شود. در گذشته دریچه های منهول از‌ مواد دیگری چون چدن تولید می شدند. استفاده از این دریچه ها با مشکلاتی همراه بود. امروزه و با پیشرفت هایی که در این زمینه صورت گرفته، دریچه های منهول چدنی جای خود را به دریچه های منهول کامپوزیتی یا درب های منهول کامپوزیتی داده اند.
این نوع دریچه منهول کامپوزیتی طی فرآیند SMC و به صورت کاملا ماشینی تولید می شوند. این دریچه ها از نظر طرح و اندازه تنوع زیادی دارند. می توانند به خوبی نیاز بازار را پوشش بدهند. با توجه به مزایا و قابلیت های دریچه های منهول کامپوزیتی، امروزه شاهد استفاده روزافزون از این دریچه ها هستیم.

شرکت ايمن ايستا الکتريک مفتخر است که اولين و تنها توليد کننده دريچه هاي منهول کامپوزيت SMC در ايران بوده. با در اختيار داشتن تکنولوژي، ماشين آلات و تجهيزات  مورد نياز دريچه هاي منهول کامپوزيت SMC را در دو سايز با قطرهاي 20 و 60 سانتي متر و مطابق استاندارد EN124 در چهار کلاس A15 و B125 و C250 و D400 توليد ميکند.

اين دريچه ها مي توانند به عنوان انواع دريچه بازديد انشعاب فاضلاب، دريچه فاضلاب، دريچه هاي مخابراتي، دريچه شير خط، دريچه کانالهاي تاسيات زير زميني و … مورد استفاده قرار گيرند.

دريچه هاي منهول کامپوزيت براي ايمني بيشتر ساخت شرکت ايمن ايستا الکتريک (به صورت انحصاري در ايران) با استفاده از تکنولوژي SMC توليد مي شوند. اين دريچه ها تا 70 درصد از دريچه هاي چدني مشابه سبک تر بوده. به آساني توسط کاربر قابل حمل مي باشند.

Comments are closed.

error: کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به مجموعه ایمن ایستا الکتریک میباشد