نماي تمام شده مخزن ذخيره آب شرب 2500 متر مکعبي دو قسمتي
2013-12-17
مخزن آب کامپوزيت 72 متر مکعبي نصب شده روي سکوي فولادي 20 متري
2013-12-17
نمایش همه

مخزن ذخیره آب شرب 24 متر مکعبي نصب شده روي سکوي فولادي به ارتفاع 30 متر

مخزن فایبر گلاس

مخازن ذخيره آب کامپوزيت ماژولار گزينه اي  جديد به عنوان جايگزين مخازن آب بتني مي باشند. مخازن  کامپوزيت ماژولار توليد شرکت ايمن ايستا الکتريک با دارا بودن بالاترين گريد بهداشتي و تاييديه از شرکت WRAS انگلستان با امکان نصب تا حجم 20،000 متر مکعب و امکان نصب سريع، پايداري در برابر طيف کاملي از انواع شرايط جوي و محيطي مانند مقاومت عالي در برابر اشعه ماوراء بنفش، امکان بهره برداري از دماي -50 تا 220 درجه سانتيگراد و حداقل نياز به فرآيند نگهداري و  … بهترين گزينه براي  ذخيره آب شرب مصرفي شهرها، شهرک ها، واحدهاي صنعتي، ساختمانهاي تجاري و مسکوني و … مي باشند.

 

مخزن فایبرگلاس یا مخزن کامپوزیت چیست؟

مخزن کامپوزیت یا همان مخزن فایبرگلاس به مخزنی اطلاق می شود که دارای دیواره ای از جنس کامپوزیت باشد . مخازن آب کامپوزیت ماژولار مکعبی از کامپوزیتهای با فاز تقویت کننده از نوع الیاف شیشه و فاز ماتریس از نوع رزینهای پلی استر غیراشباع و به روش SMC تولید می شوند.

مخزن فایبرگلاس ماژولار یا مخزن کامپوزیت

مخازن فایبرگلاس عمدتا برای حفظ و نگهداری آب آشامیدنی ، مواد سوختی (نفت ، گازوئیل ، بنزین ، … ) مواد شیمیایی (اسید، باز) انواع سیالات ، انواع مواد غذایی و کودهای مایع است. طراحی و تحلیل این محصول بر اساس ES4994 ، ASTM3299 ، ASME SEC صورت می گیرد. باید توجه کرد که می توان چندین منبع را به به صورت سری به یکدیگر متصل کرد و حجم بسیار بالایی را در مکان مورد نظر نگه داری کرد.

Comments are closed.